بلیط ارزان هواپیما ایرلاین ایرآسیا ایکس

۶ فروردین ۱۳۹۷ By 0 نظر

ایرلاین ایرآسیا ایکس در آغاز تأسیس با نام پرواز آسیایی اکسپرس Fly Asian Xpress(FAX) شناخته می‌شد. این ایرلاین در سال ۲۰۰۶ کار خود را آغاز کرده و قبل از نام‌گذاری اصلی در نواحی ساراواک (Sarawak) و ساباح (Sabah) با هواپیماهای توربوپراپ (Turboprop) فعالیت می‌کرد. نام‌گذاری اصلی این ایرلاین در سال ۲۰۰۷ صورت گرفته و اولین پرواز آن به شهر گولد کوست (Gold Coast) در استرالیا در نوامبر ۲۰۰۶ انجام شد. امروز ایرآسیا ایکس از ۳ مرکز اصلی، یعنی کوالالامپور، بانکوک و دنپازار بالی (Denpasar,Bali) به فعالیت می‌پردازد. این ایرلاین به ۲۹ مقصد جهانی پرواز دارد و اولین ایرلاین کم‌هزینه در آسیا است که تأییدیه خود را از اداره کل فدرال هواپیمایی دریافت کرده است و می‌تواند به داخل ایالات‌متحده پرواز داشته باشد. به همین خاطر است که افراد زیادی بلیط ارزان هواپیما از این ایرلاین را خریداری می‌کنند.

هواپیماهای ایرآسیا ایکس

از ۳۱ دسامبر ۲۰۱۶ این ایرلاین، ناوگان هوایی شامل ۳۰ فروند ایرباس A330-300 را دارا است. ۶ فروند آن به ایرآسیا ایکس تایلند و دو فروند آن به ایرآسیا ایکس اندونزی اختصاص‌یافته است. پس افراد زیادی با خرید بلیط ارزان هواپیما از این ایرلاین توانایی سفر به بیشتر نقاط جهان را دارا خواهند شد.

یک ایرلاین کم هزینه

ایرآسیا ایکس برهاد (AirAsia X Berhad) ازنظر بین‌المللی و کم‌هزینه بودن در جهان، به‌عنوان ایرلاین پیشتاز شناخته می‌شود و بیشتر در ناحیه آسیا-اقیانوس آرام فعالیت می‌کند. این ایرلاین باور دارد که کم‌هزینه‌ترین ایرلاین بین‌المللی است که هزینه هر صندلی در هر کیلومتر ۳٫۱۱ دلار و بدون احتساب بنزین ۲٫۱۹ دلار تا پایان سال ۲۰۱۶ بوده است. این مسئله این ایرلاین را قادر ساخته است تا پروازهایی با هزینه ۳۰ درصد کم‌تر نسبت به ایرلاین‌های گران‌قیمت با سرویس کامل را انجام دهد. با خرید بلیط ارزان‌قیمت هواپیما و سفر با این ایرلاین در هزینه‌های خود نیز صرفه‌جویی خواهید کرد.

این ایرلاین اولین ایرلاین بین‌المللی کم‌هزینه است که صندلی‌هایی باقابلیت تبدیل‌شدن به یک تخت صاف را در اختیار مشتریان خود گذاشت که این صندلی‌ها خصوصیات استاندارد کلاس تجاری (Business Class) دیگر ایرلاین‌ها را داراست. این خصوصیات عبارت‌اند از صندلی‌هایی با پهنای ۵۰ سانت و نشیمنگاه ۱۵۰ سانتی که تا ۱۸۰ سانتیمتر نیز قابلیت باز شدن دارند. صندلی‌های فوق‌العاده (Premium Flatbeds) دارای منابع نیرو و برق هستند که می‌توانید با آن وسایل برقی خود را شارژ کنید. همچنین این رده از پرواز ایرلاین ایرآسیا ایکس، تکیه‌گاه سر تنظیم شونده و امکانات شخصی همچون نگه‌دارنده نوشیدنی، چراغ مطالعه و اسکرین‌هایی که محدوده شخصی را مشخص می‌کنند را دارند.

بلیط ارزان هواپیما

با خرید بلیط ارزان‌قیمت این ایرلاین و مخصوصاً بلیط رده پریمیوم می‌توانید سفر هوایی بسیار راحت و با تمام امکانات را تجربه کنید. مشتریان رده پریمیوم این ایرلاین همچنین از امکانات و آپشن‌های مخصوص آن‌ها نیز استفاده کنند که از این قبیل امکانات، می‌توان به انتخاب صندلی با توجه به‌نوبت چک-این مسافران، اولویت در چک-این و سوارشدن به هواپیما، اولویت ازنظر حمل بار، اجازه حمل باری به‌اندازه ۴۰ کیلوگرم، وعده‌های غذایی رایگان و افتخاری، استفاده از بالش، سرگرمی‌های مخصوص در طول پرواز و سالن استراحت، اشاره کرد. پس مطمئن باشید خرید بلیط ارزان‌قیمت رده پریمیوم این ایرلاین تجربه خاطره‌انگیز یک سفر هوایی را برای شما رقم خواهد زد.

امکانات ایرآسیا ایکس

علاوه بر این امکانات، ایرآسیا ایکس در تمامی پروازهای خود در داخل هواپیما یک کابین ساکت مخصوص استراحت را برای مشتریان خود ارائه می‌دهد. این سرویس مخصوص مشتریان بالای ۱۲ سال است. این کابین مخصوص استراحت شامل نورپردازی ملایم‌تر و یک فضای آرام‌تر است که یک سفر خوش‌آیند و دل‌پذیرتر را برای میهمانان خود به ارمغان خواهد آورد. شما نیز می‌توانید با خرید بلیط ارزان‌قیمت یک سفر خوشایند با این ایرلاین را تجربه کنید.

ایرآسیا ایکس عنوان‌های بهترین ایرلاین کم‌هزینه دارای صندلی پریمیوم و بهترین ایرلاین جهان که دارای کابین پریمیوم است را برای سال‌های پی‌درپی به خود اختصاص داده است. همچنین گروه ایر آسیا به‌عنوان بهترین ایرلاین کم‌هزینه جهان برای ۸ سال پی‌درپی در مراسم جوایز Skytrax world Airline Awards، شناخته‌شده است. پس شما اطمینان خاطر داشته باشید که خریدن بلیط ارزان‌قیمت هواپیما و تجربه سفر با این ایرلاین کاملاً ارزشش را داشته و سفر خوش‌آیندی را برای شما رقم خواهد زد.

برای بلیط ارزان هواپیما مقاصد مورد نظر خود، به وب سایت بلیط هواپیما مراجعه کنید.

منابع:
airasiax.com