خرید بلیط هواپیما به سنت پترزبورگ و بازدید از موزه بی‌نظیر آرمیتاژ یا اِرمیتاژ یا هرمیتاژ

۶ فروردین ۱۳۹۷ By 0 نظر

خرید بلیط هواپیما به سنت پترزبورگ و بازدید از موزه بی‌نظیر آرمیتاژ یا اِرمیتاژ یا هرمیتاژ

موزه دولتی آرمیتاژ دومین موزه بزرگ در جهان، در سال ۱۷۶۴ هنگامی‌که امپراتور کاترین بزرگ مجموعه‌های قابل‌توجهی از نقاشی‌های بازرگان برلین یوهان ارنست را به دست آورد تأسیس شد و در موزه هنر و فرهنگ در سنت پترزبورگ روسیه قرارگرفته است. هرساله در تاریخ ۷ دسامبر، در روز سنت کاترین سالگرد تأسیس این موزه را جشن می‌گیرد. موزه آرمیتاژ از سال ۱۸۵۲ برای دیدار عموم بازشده است.

این دست جاذبه‌ها باعث می‌شود سالانه گردشگران زیادی بلیط هواپیما به سنت پترزبورگ را فقط برای دیدن این مکان خریداری کنند.

مجموعه‌های این موزه که تنها بخش کوچکی از آنها روی نمایش دائمی است، شامل بیش از سه میلیون آیتم از جمله بزرگترین مجموعه نقاشی‌های جهان است. این مجموعه‌ها در یک مجتمع بزرگ متشکل از شش ساختمان تاریخی در امتداد کاخ قصر، شامل کاخ زمستانی و محل سکونت سابق امپراتوران روسیه را به خود اختصاص داده است. جدا از آنها، کاخ منشیکوف، موزه پرسلن، انبارهای ذخیره در Staraya Derevnya و بخش شرقی ساختمان ستاد عمومی نیز بخشی از موزه هستند.

این موزه دارای چندین مرکز نمایشگاه در خارج از کشور است. موزه هرمیتاژ املاک دولتی فدرال است. از ماه جولای ۱۹۹۲، مدیر موزه، میهمان پیوتروفسکی بوده است. لذت‌هایی که از بازدید این مکان عاید گردشگران می‌شود باعث می‌شود بلیط هواپیما به سنت پترزبورگ طرفداران زیادی داشته باشد

بخش‌های مختلف آن

از ۶ ساختمان مجتمع اصلی موزه، پنج کاخ زمستانی، آرمیتاژ کوچک، ارمیتاژ قدیمی، ارمیتاژ جدید و تئاتر ارمیتاژ، برای دیدار عموم مردم باز است. قیمت بلیط ورودی برای گردشگران خارجی بیشتر از قیمت بلیط برای شهروندان روسیه و بلاروس است. بااین‌حال، ورودیه موزه در اولین پنج‌شنبه هرماه برای همه بازدیدکنندگان رایگان است و همچنین برای دانش آموزان و کودکان نیز رایگان است. موزه دوشنبه‌ها بسته است.

ورودی برای بازدیدکنندگان انفرادی در کاخ زمستانی واقع‌شده است که از حیاط قابل‌دسترسی است. بازدید از مکان‌های دیدنی آن تجربه‌ای است که فقط با خرید بلیط هواپیما به سنت پترزبورگ دست می‌دهد.

کلکسیون‌های موزه آرمیتاژ

مجموعهٔ هنر اروپای غربی شامل نقاشی‌های اروپایی، مجسمه‌سازی و هنرهای تجسمی از قرن‌های ۱۳ تا ۲۰ است؛ و در حدود ۱۲۰ اتاق، در طبقه اول و دوم چهار ساختمان اصلی نمایش داده می‌شود. طرح‌های نقاشی و چاپ در نمایشگاه‌های موقت نمایش داده می‌شود.

مجموعه مصری

از سال ۱۹۴۰، مجموعه مصری که از سال ۱۸۵۲ تشکیل‌شده و شامل مجموعه سابق Castiglione است، یک سالن بزرگ در طبقه پایین در بخش شرقی کاخ زمستانی را به خود اختصاص داده است؛ و به‌عنوان یک نمایشگاه آثار باستانی کلاسیک آثار بی‌نظیری را به نمایش می‌گذارد. یک مجموعه از فرهنگ بین‌النهرین باستانی، از جمله تعدادی از برجستگی‌های آشوری از بابل، Dur-Sharrukin و Nimrud، در همان بخش ساختمان قرار دارد. بلیط هواپیما به ژاپن یکی از محبوب‌ترین خریدها در بین مردمان جهان است

مجموعه آثار قدیمی کلاسیک

مجموعه آثار کلاسیک بیشتر در طبقه پایین ساختمان‌های ارمیتاژ قدیمی و جدید را شامل شده است. فضای داخلی طبقه همکف توسط معمار آلمانی لئو فون کلنز در سبک احیای یونان در اوایل دهه ۵۰ میلادی طراحی‌شده است. با ستون‌های سنگ مرمر و گرانیت طبیعی. یکی از بزرگترین و قابل‌توجه‌ترین فضای داخلی طبقه اول، تالار دوازده ستون است که توسط دو ردیف از ستون‌های خاکستری یکپارچه از گرانیت، به‌منظور نمایش گلدان Graeco-Etruscan به سه قسمت تقسیم‌شده است.

کف سالن از یک موزاییک سنگ مرمر مدرن تقلید از سنت باستان ساخته‌شده است، درحالی‌که دیوار و سقف گچ در نقاشی غرق‌شده است. این یک لذت خاص فقط برای خریداران بلیط هواپیما به سنت پترزبورگ است و بس، نمی‌شود از آن گذشت.

مجموعه‌ای از آثار باستانی کلاسیک از آثار یونانی از هزاره سوم – قرن ۵ قبل از میلاد، سفال یونان باستان، اقلامی از شهرهای یونان شمالی، مجسمه‌سازی یونانی و جواهرات، از جمله سنگ‌های قیمتی مانند Gonzaga Cameo از قرن ۹ تا ۲ قبل از میلاد، مجسمه مرمری و برنز رومی و هنرهای تجسمی از قرن ۱ قبل از میلاد – قرن چهارم میلادی است. یکی از نکات برجسته این مجموعه، “ووروس تاورید” است که بر اساس آخرین تحقیقات، مجسمهٔ اصلی یونانی است. به خاطر همه این زیبایی‌ها به شما پیشنهاد می‌کنیم خرید بلیط هواپیما به سنت پترزبورگ را از دست ندهید.

مجموعه هنرهای پیش‌ازتاریخ

در طبقه پایین در قسمت غربی کاخ زمستانی مجموعه‌ای از آثار تاریخی و فرهنگ و هنر قفقاز قرارگرفته است. مصنوعات پیش‌ازتاریخ از پالئولیت به عصر آهن تبدیل‌شده و در سراسر روسیه و سایر نقاط اتحاد جماهیر شوروی سابق و امپراتوری روسیه حفاری‌شده است. در میان آنها یک مجموعه مشهور از هنر و فرهنگ قبیله‌های عشایری از جمله قدیمی‌ترین فرش‌های باقیمانده و ارابه چوبی محافظت‌شده است که متعلق به قرن‌های ۴ تا ۳ قبل از میلاد است.

مجموعه جواهرات و هنر تزئینی

چهار اتاق کوچک در طبقه همکف، در وسط آرمیتاژ جدید بین محوطه نمایش آثار باستانی کلاسیک، شامل نخستین گالری گنج است که شامل جواهرات غربی از هزاره چهارم پیش از میلاد تا اوایل قرن بیستم میلادی است. گالری دوم گنج، واقع در طبقهٔ پایین در گوشهٔ جنوب غربی کاخ زمستانی، از جواهرات قفقاز و آسیا، به‌ویژه طلا Scythian و Sarmatian است. بازدیدکنندگان فقط می‌توانند از گالری گنج توسط راهنما تور بازدید کنند. معطل نکنید بلیط هواپیما به سنت پترزبورگ در انتظار شما است تا چنین تجربه‌های بی‌نظیری را با شما شریک شود.

مجموعه سالن Pavilion

سالن Pavilion، طراحی‌شده توسط آندری Stackenschneider در سال ۱۸۵۸، اولین طبقه از غرفه شمالی در کوچک را در برگرفته است؛ و مجهز به ساعت طاووس طلایی جیمز کاکس قرن ۱۸ و مجموعه‌ای از موزاییک‌های بی‌نظیر است.

دو گالری که از طرف غرب در ارمیتاژ کوچک از خانه غرفه شمالی تا جنوب غربی به نمایش گذاشته‌شده است نمایشگاه هنر تزئینی و کاربردی غرب اروپا از قرن ۱۲ تا ۱۵ و هنرهای زیبا کشورهای دیگر از قرن‌های ۱۵ و ۱۶ است.

مجموعه رنسانس ایتالیایی

اتاق‌های نخستین طبقه ارمیتاژ قدیمی توسط Andrei Stakenschneider در سبک‌های احیای بین سال‌های ۱۸۵۱ تا ۱۸۶۰ طراحی‌شده‌اند، هرچند این طرح فقط در برخی از آنها باقی می‌ماند. آن‌ها از آثار هنرمندان ایتالیایی رنسانس، از جمله جورجیون، تیتین، ورونس و لئوناردو داوینچی است.

مجموعه هنرهای زیبا ایتالیایی و اسپانیایی

طبقه اول ارمیتاژ جدید با سه فضای داخلی بزرگ در مرکز مجتمع موزه با دیوارهای قرمز است و از سقف توسط خورشید نور می‌گیرد. این آثار با آثار قرن نوزدهم روسیه بافته‌شده است و از قرن‌های ۱۶ و ۱۸ میلادی ایتالیایی و اسپانیایی از جمله ورونس، پیتونینی، تینتورتو، ولاسکو و مویرلو استفاده‌شده است.

این موزه یکی از بی‌نظیرترین موزه‌های جهان است که گردشگران علاقه‌مند به تاریخ را شیفته خود می‌کند. در سفر خود به روسیه حتماً از این موزه دیدن کنید. مطمئناً برایتان بسیار جذاب خواهد بود.

برای خرید بلیط هواپیما به سنت پترزبورگ به وب سایت بلیط هواپیما مراجعه کنید.

منابع:
hermitagemuseum.org
saint-petersburg.com
thehermitage.com